Tabletki na opóźnienie wytrysku – Climax Control – Test

Jeśli szukasz informacji oraz opinii o tabletkach Climax Control to dobrze trafiłeś. Zapraszam do przeczytania naszej historii.

Jestem ze swoim mężczyzną już nieco ponad dwa lata. Długo? No cóż, tak. Zwłaszcza biorąc pod uwagę problem, z jakim się zmagamy od początku. Nasza największa zmora – przedwczesny wtrysk. Ale zacznijmy od początku, tak zawsze jest najłatwiej. Dlaczego to piszę? Ponieważ zostałam o to poproszona, właśnie przez mojego chłopaka. Od razu przejdę do sedna, bo po co się rozwodzić nad mało istotnymi kwestiami… Nasz seks od samego początku nie był udany.

On dochodził za szybko. Za każdym razem. I w tym wszystkim naprawdę nie było najgorsze to, że mnie nie zaspokajał (bo spójrzmy sobie prawdzie w oczy – nie zaspokajał), tylko to, jak on to wszystko przeżywał. Ile razy w siebie wątpił… To niby tylko seks, przecież życie się na nim nie opiera, a ma taki duży wpływ na nasze relacje z drugą połówką. Ja…naprawdę nie byłam na niego zła. Wiedziałam, że to przecież nie jest jego wina. Za każdym razem, gdy dochodziło między nami do zbliżeń łudziłam się, że może dziś mu się uda to kontrolować. I za każdym razem się zawodziłam. Przez to wszystko straciłam ochotę na seks. On był zły na siebie, ja starałam się go podnieść na duchu, ale ileż można? Każdego to przecież w końcu zaczyna męczyć. A smutna prawda jest taka, że współżycie ma duży wpływ na relacje między partnerami. Dobry seks – lepsze i głębsze relacje, brak dobrego seksu – no cóż… Próbowaliśmy niemal wszystkiego. Różnych pozycji, prezerwatyw opóźniających wytrysk, maści, nawet seks w wodzie wystarczająco nie opóźniał jego wytrysku.
Przekopałam cały internet, aż w końcu znalazłam wybawienie, a nazywa się ono CLIMAX CONTROL. Są to tabletki na opóźnienie wytrysku. Postanowiłam je zamówić. Dostał je ode mnie w prezencie (a może to był bardziej prezent dla mnie?) z okazji naszej 27 miesięcznicy. Początkowo był sceptycznie nastawiony do tego preparatu, zakładając, że i tak mu nie pomoże, jednak po długich i intensywnych namowach z mojej strony postanowił zacząć brać tabletki opóźniające wytrysk.

Tabletki opóźniające wytrysk ? Efekty ?

Efekty? Powalające! Nigdy nie było nam tak dobrze w łóżku. Ja byłam zaspokojona (co jest tożsame z szczęśliwa), a on zadowolony z siebie. Co prawda CLIMAX CONTROL do najtańszych nie należy, ale dla takich efektów zapłaciłabym każdą cenę. Zaczęliśmy się kochać częściej, namiętniej, nasze relacje uległy znacznej poprawie.

Dawno nie było między nami tak dobrze! I mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że odkąd bierze tabletki na opóźnienie wytrysku po prostu ubóstwiam się z nim kochać.
Miłość nie ma swojej ceny, a po tym wszystkim, co przeszliśmy pozwolę sobie stwierdzić, że miłość bez udanego seksu nie jest tą samą cudowną, piękną miłością. To tylko seks, a przez to ja kocham go jeszcze bardziej. Uważam, że warto sobie pomóc. Warto pomóc swojemu związkowi. Dla nas idealną pomocą okazały się tabletki opóźniające wytrysk, i polecam ten złoty środek wszystkim. Zadowolenie z seksu obojga partnerów jest bezcenne. Dla zainteresowanych podaję link gdzie można tabletki: http://climaxcontrol.pl/ zobacz climax control