Przedwczesny wytrysk

Cześć jestem Patryk. Będę walił prosto z mostu… Strona powstała, aby pomóc osobom takim, jakim ja byłem niegdyś, czyli z przedwczesnym wytryskiem. Opiszę tu tabletki na opóźnienie wytrysku oraz przebieg testów, które zrobiłem na sobie.

Również dokładnie opiszę różnego rodzaju ćwiczenia na opóźnienie wytrysku. Lecz dla mnie osobiście one nic nie pomogły. Teraz trochę teorii.

Co to przedwczesny wytrysk?

Przedwczesny wytrysk jest to zbyt szybkie osiągnięcie orgazmu przez mężczyznę po minimalnej stymulacji seksualnej głównie przed penetracją lub wkrótce po rozpoczęciu penetracji pochwy. Najczęściej dochodzi do niego mimowolnie i o wiele wcześniej niż mężczyzna chce.

Prowadzi to do wstydu, frustracji oraz zdenerwowania często również niezaspokojonej partnerki. Sami dobrze wiecie co to jest za uczucie, moim zdaniem jest to te jedno z najgorszych jakich doświadczyłem…

Lecz nie ma co się martwić! Według badań na przedwczesny wytrysk cierpi około 37% Polaków. Więc nie jesteśmy sami.  Jest to naturalny problem i da się go w 100% wyleczyć, najlepszym dowodem na to jestem ja. Teraz mogę swobodnie cieszyć się życiem seksualnym z moją partnerką.

Leczenie przedwczesnego wytrysku


Jest bardzo wiele sposobów, aby wyleczyć przedwczesny wytrysk lecz nie wszystkie dają zadowalające efekty.

Próbowałem dużo metod i na niektóre na prawdę szkoda czasu. Próbowałem ćwiczeń, które miały pomóc opóźnić wytrysk, lecz po ćwiczeniach przez miesiąc nie zauważyłem żadnej różnicy i rzuciłem to. Postanowiłem już nie próbować innych dziwnych technik na przykład masowania miejsca między jądrami, a odbytem. Potem stosowałem prezerwatywy na przedwczesny wytrysk i dla mnie dawały słaby efekt. Postanowiłem skutecznie zwalczyć przedwczesny wytrysk i zacząłem szukać tabletek na opóźnienie wytrysku.

Tabletki na przedwczesny wytrysk

 

Po długim poszukiwaniu w internecie znalazłem bardzo ciekawe tabletki – Climax Control.
Na wszystkich forach, które przejrzałem te tabletki miały pozytywne opinie. Na stronie producenta (kliknij tu) przeczytałem, że są to 100% naturalne tabletki. Są one bez recepty i są bezpieczne dla zdrowia. Na forach pisali, żeby kupować jedynie u producenta by nie trafić na podróbki. Postanowiłem kupić najczęściej kupowany zestaw: 2+1 Climax Control (kliknij tu, aby przejść na stronę producenta).

Przesyłka przyszła bardzo szybko oraz była dyskretnie zapakowana. Po stosowaniu tabletek pierwsze efekty było widać już po około tygodniu. Byłem bardzo zaskoczony skutecznością tych tabletek. Teraz już kończę pierwsze opakowanie i widać znacząca różnicę w przedłużeniu stosunku. Zostały jeszcze dwa opakowania tabletek i jak je skończę to już na dobre będę mógł zapomnieć czym jest przedwczesny wytrysk.