Jak przedłużyć stosunek u mężczyzny? Tabletki na przedłużenie stosunku

Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie jak przedłużyć stosunek to świetnie trafiłeś. Zachęcam Cię do zapoznania się z historią mojego chłopaka, któremu udało się skutecznie wydłużyć stosunek

Cześć, jestem dziewczyną Patryka. Mam na imię Wiktoria, jakby to miało dla was jakiekolwiek znaczenie. Prosił mnie, ażebym napisała kilka słów o tym, jak zmieniło się nasze życie seksualne odkąd zaczął brać tabletki na przedłużenie stosunku. A zmieniło się o 180 stopni. Co tu dużo pisać, wcześniej było fatalnie. Nawet nie zdążyłam poczuć jakiejkolwiek przyjemności, a on już dochodził…

Jakiej pozycji byśmy nie próbowali, zawsze było to samo. Momentami już po prostu nie wytrzymywałam, chociaż wiedziałam, że on nie ma na to żadnego wpływu. Próbowaliśmy wielu metod na wydłużanie stosunku, wszelkiego rodzaju prezerwatyw, maści…I NIC. W efekcie tego wszystkiego straciłam ochotę na seks, przez co z kolei zaczęły się między nami pojawiać kłótnie. ”Jak przedłużyć stosunek” stało się naszym głównym tematem rozmów, o ile można to nazwać rozmowami… Zapewne każda kobieta, której mężczyzna boryka się z takim samym problem wie, co czułam. Przedwczesny wytrysk to delikatny temat, z doświadczenia wiem, że niechętnie poruszany przez mężczyzn.

Jak przedłużyć stosunek u faceta? – Nam się udało

Wydłużanie stosunku przynosi korzyści dla obojga partnerów, taka jest prawda. Nieudany seks prowadzi do nieudanego związku. Bo ileż można się zaspokajać na własną rękę, skoro teoretycznie od tego powinnyśmy mieć partnera? Mówi się, że prawdziwa miłość wytrzyma wszystko… Jednak moim zdaniem to już jest za wiele. Nieważne jak bardzo będzie was kochała wasza druga połówka, prędzej czy później coś zacznie się psuć. Nieważne jak by was zapewniała, że nie odejdzie, prędzej czy później to zrobi. I nieważnie jak dobrze i jak często zaspokajalibyście ją w inny sposób, nic nie zastąpi dobrego seksu. Dlatego naprawdę warto znaleźć skuteczny sposób naprzedłużanie stosunku, dla siebie i dla swojej miłości. Drodzy Panowie, spytajcie swoich kobiet jak one odnoszą się do waszego przedwczesnego wytrysku, a sami przekonacie się, czy warto to zmienić. Ja jestem w stanie zagwarantować, że żadna kobieta na dłuższy okres tak nie pociągnie.

Może tabletki na wydłużenie stosunku?

 

Wielkim zbawieniem okazały się dla nas tabletki Climax Control, które kupiliśmy tutaj. I W KOŃCU SEKS BYŁ ZADOWALAJĄCY! Wspomniane tabletki na wydłużenie stosunku są naprawdę złotym środkiem. To niby tylko seks, ale nikt nie zaprzeczy, że ma on całkiem duże znaczenie. Tabletki na wydłużenie stosunku polecę każdej parze, która zmaga się z problemem przedwczesnego wytrysku, naprawdę warto. Efekty są odczuwalnie naprawdę szybko. Uważam, że naprawdę wiele warto zrobić dla widoku swojej ukochanej w najwyższym stadium rozkoszy. W zasadzie to ja namawiałam Patryka do zakupu tych tabletek, i gdyby było trzeba, zrobiłabym to jeszcze pięć tysięcy razy, jeżeli byłoby trzeba. Teraz, kiedy w końcu nasz stosunek wygląda normalnie…za żadne skarby bym z tego nie zrezygnowała, i piszę poważnie. TERAZ, NASZ SEKS JEST PO PROSTU CUDOWNY!
Dodatkowym plusem Climax Control jest to, że tabletki nie odbijają się na zdrowiu w żaden niepożądany sposób. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni z działania tych tabletek wydłużających stosunek. Na sam koniec moich wypocin mogę jeszcze raz wszystkim polecić Climax Control, tabletki na wydłużenie stosunku i zapewnić was, że naprawdę warto. Bo zadowolenie z seksu obojga partnerów jest naprawdę ważne. Myślę, że te informacje jak wydłużyć stosunek Wam się przydadzą.

A i na koniec uważajcie na podróby tabletek, które można znaleźć na każdym kroku. Kupujcie jedynie u producenta, to dla waszego dobra.

Po publikowaniu tego wpisu Patryk dostał duży odzew na e-mailu. Jesteśmy zaskoczeni tym, że tyle kobiet postanowiło się podzielić z nami swoją historią! Poniżej przedstawiamy Wam kilka z nich:

Monika, 18 lat, Gdynia
Jestem z moim chłopakiem już ponad dwa lata, i to właśnie w dzień naszej drugiej rocznicy zaplanowaliśmy naszą inicjację seksualną. Miało być pięknie, świece, hotel, wino… I z początku rzeczywiście tak było. Aż do momentu, w którym zobaczył mnie w bieliźnie. Niedługo po jej zdjęciu on zdążył już dojść. Nie powiem, było to nawet miłe. Cieszyłam się, że aż tak na niego działam. Na początku nie przejęłam się tym za bardzo, myślałam, że to tylko jednorazowy wybryk. Ale się myliłam. Uświadomiłam sobie to po miesiącu. Próbowaliśmy często, i za każdym razem kończyło się tym samym. Próbowałam z nim jakoś delikatnie rozmawiać na ten temat, ale z marnym skutkiem. Najczęściej się po prostu denerwował i kończył temat. Naprawdę nie miałam pomysłu na to, jak przedłużyć stosunek u faceta. Postanowiłam więc poszperać w internecie, i w końcu trafiłam na tę stronę, dowiedziałam się, że istnieje skuteczny lek na wydłużenie stosunku. Wypróbowaliśmy wcześniej prezerwatywy wydłużające stosunek, nic one nie dały. A mój facet nawet nie chciał słyszeć o żadnych maściach, czy żelach. I zdecydowałam się na zakup Climax Control. Oczywiście w tajemnicy. Możecie wyobrazić sobie jego reakcję, gdy wręczyłam mu tabletki w prezencie na imieniny. Po długiej i burzliwej dyskusji udało mi się go przekonać do zażywania ich, i to był chyba najlepszy pomysł w moim życiu. Ten środek na wydłużenie stosunku okazał się naprawdę rewelacyjny! Wszystko się zmieniło. Przedwczesny wytrysk odszedł w niepamięć, a nasz seks jest po prostu wow. I kocham go teraz jeszcze bardziej! Jak widać niektóre środki na przedłużenie stosunku naprawdę działają. Polecam wszystkim!

Judyta, 28 lat, Mińsk Mazowiecki
Nie myślałam o ustatkowaniu się, dopóki nie poznałam mojego obecnego chłopaka. Od razu między nami zaiskrzyło, mogliśmy rozmawiać dnie i noce o wszystkim i o niczym. Z niecierpliwością czekałam na każde moje spotkanie z nim, było po prostu rewelacyjnie, chyba nigdy nie czułam się tak szczęśliwa. Aż pewnego dnia wylądowaliśmy w łóżku. Zawsze wyobrażałam sobie, jakie to będzie cudowne. Takiego rozczarowania nie spodziewałam się nawet w najgorszych koszmarach. Doszedł od razu po wejście we mnie. OD RAZU. Miałam do niego pretensje, myślałam sobie, że przecież mógł mnie uprzedzić. Ale dla niego to też było zaskoczenie. Okazało się, że miał negatywne doświadczenia w łóżku z poprzednią partnerką, ciągle od niej słyszał jak to bardzo nie potrafi jej zadowolić w łóżku. A do tego wyznał mi, że od tamtego czasu (minęły dwa lata) nie współżył z żadną kobietą, sam się zaspokajał. Zrobiło mi się go szkoda, zaczęłam go pocieszać… Ale przez trzy miesiące nic się nie zmieniło. Oboje zadawaliśmy sobie pytanie „jak przedłużyć stosunek seksualny?”. Widziałam, jak on się stara, widziałam jak mu jest przykro. Nigdy nie sądziłam, że przez seks pryśnie moja bańka szczęścia… Ale przecież nie mogłam go zostawić. Zaczęłam go namawiać na wizytę u specjalisty, ale naprawdę stanowczo odmówił. W końcu on trafił na tą stronę i wspólnie zadecydowaliśmy o zakupie Climax Control. Czytaliśmy, że takie preparaty na przedłużenie stosunku mają najwyższą skuteczność. I okazało się to całkowitą prawdą! Nasz seks zaczął być bajeczny. Moja szklana bańka szczęścia powróciła, a na moim palcu znalazł się pierścionek zaręczynowy! Leki na przedłużenie stosunku, takie jak Climax Control naprawdę działają i polecamy je każdemu!